KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872061

nr 1287 2061

Åke Wickström

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 60x72 cm

Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:31:42

10/11 14:40:53 1      Vinnande bud

Åke Wickström

Läs mer om Ã…ke Wickström